Red-Passport-548x232

Red Passport ile yurt dışından Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ı aramanın dakikası 1 TL!

Artık Türkiye, Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa, Yunanistan, İspanya, Hollanda, Romanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Malta, Arnavutluk, Mısır, Katar, İrlanda, Hindistan, Avustralya, Yeni Zelanda, Gana ve Güney Afrika ülkelerindeki Vodafone’lardan dakikası sadece 1 TL’ye arama yapabilirsiniz!

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne PASAPORT yazıp 8484’e SMS atarak abone olabilir veya *8484# arama tuşuna basıp menüden “Red Passport” seçeneğini seçerek aboneliğinizi otomatik olarak başlatabilirsiniz.

Üyeliğinizin iptali için İPTAL yazıp 8484’e mesaj atabilir veya menüden iptal seçeneğini seçebilirsiniz.

  • Esaslar
  • Aylık ücret tüm vergiler dahil 5 TL’dir.
  • Bireysel aboneler kendi şahıs hatlarından maksimum 3 tanesine, Kurumsal Şirketler de şirket hatlarından maksimum 10 tanesine Red Passport tarifesini alabilirler.
  • Yurt dışından yapılan Türkiye ve KKTC aramalarının 1 TL/dakika olarak ücretlendirilmesi her bir abone için aylık 100 dakika ile sınırlıdır.
  • Aboneler yurtdışında belirtilen Vodafone ülkelerindeki Vodafone operatörlerinde (Vodafone Malta Maritime Service hariç) iken Türkiye numaraları yönüne (Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom) ve KKTC numaraları yönüne (KKTC Telsim, KKTCell, ve Telekomünikasyon Dairesi) yaptıkları ses çağrıları için 1 TL/dakika (30 saniye ücretlendirme periyodu) ile ücretlendirileceklerdir.
  • Red Passport tarifesine geçildiğinde abonelerin hatları Roaming’e otomatik açılacaktır.